Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 77
BANNER NA BOKU
Realitní zpravodaj

Jak si vybrat typový projekt rodinného domu

Jak si vybrat typový projekt rodinného domu
26.2.2021 - Typové projekty domů jsou oblíbené a je možno vybírat ze široké škály návrhů. Jsou samozřejmě také levnější, než projekty individuální. Ovšem – co udělat dříve? Vybrat si projekt a podle..

Realitní makléři a developeři musí plnit novelizovaný zákon proti praní špinavých peněz

Realitní makléři a developeři musí plnit novelizovaný zákon proti praní špinavých peněz
25.2.2021 - Novelizovaný zákon o opatřeních proti praní špinavých peněz přináší vyšší administrativu pro stávající realitní zprostředkovatele a nově také osobám podnikatelsky aktivních v prodeji a..

Jak financovat nemovitost určenou k podnikání

Jak financovat nemovitost určenou k podnikání
23.2.2021 - Hypoteční úvěr, běžný při nákupu nemovitosti k bydlení či investiční nemovitosti sloužící k pronájmu, je bankami poskytován soukromým osobám. Jak ale postupovat, pokud chce osoba koupit..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: vaserealitka.eu » Reference

Reference

Manželé P., 28.01.2021

Manželé P., 28.01.2021

Paní Vajdová, chceme Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za prodej našeho domu, který nebyly schopni prodat makléři jiných RK, ba ani udělat prohlídku. Vy, s Vaším profesionálním přístupem a láskou k Vaší práci , jste dokázala za měsíc a půl to, co jiní nedokázali za rok. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně úspěchů při prodeji dalších nemovitostí. Dík patří i Vašim kolegům. Pěkné a úspěšné dny Vám přejí manželé P.

Michal M, 26.01.2021

Michal M, 26.01.2021

1. KOUPILI JSTE PŘES NÁS STATEK. JAKÝ BYL VÁŠ PRVNÍ DOJEM NAŠEHO SETKÁNÍ NA PROHLÍDCE VČETNĚ PROHLÍDKY SAMOTNÉ?
S realitnou agentúrou Vaše realitka sme mali naozaj dobrú skúsenosť. Komunikácia bola príjemná a prebiehala bez problémov, Dojmy z prvej prehliadky boli pozitívne. Realitná agentka pani Žejdlíková působila veľmi prirodzene bez akýchkoľvek umelých a pripravených póz a klišé. Hoci sme na prehliadke mali malé dieťa a nebolo najlepšie počasie, prehliadka prebiehala pokojne bez ponáhľania a s trpezlivosťou zodpovedala všetky dotazy.
2. CO SE VÁM NEJVÍCE LÍBILO NA REALIZACI KOUPĚ, CO VÁS PŘEKVAPILO?
Pri realizaci koupě sa nám páčil profesionálny prístup. Pripravili všetky podklady, zmluvy boli jednoznačné a jasné. Do zmluvy bez problémov zapracovali naše požiadavky. Vybavili za nás prakticky všetky formality. Všetko tak ako má byť.
3. DOPORUČIL BYSTE NÁS S KOLEGOU P. MIŠKEM DALŠÍM KLIENTŮM A PROČ?
Určite by som spoluprácu s pani Žejdlíkovou a pánom Miškom doporučil ďalším klientom. Jednoznačne pre vysokú profesionalitu, ochotu, férový a ľudský prístup.

Manželé M., 23.01.2021

Manželé M., 23.01.2021

1. PROČ JSTE SE ROZHODLI SVĚŘIT PRODEJ SVÉHO STATKU ZROVNA MNĚ?
Reference a úspěch, sympatie a dlouhodobá známost!
2. CO SE VÁM NA REALIZACI OBCHODU NEJVÍCE LÍBILO, CO VÁS PŘEKVAPILO?
Naprosto vynikající komunikace, zajištění veškerých náležitosti a maximální profesionalita!
3. DOPORUČILI BYSTE MNĚ DALŠÍM PRODÁVAJÍCÍM A PROČ?
Ve všech směrech!!! Maximální SPOKOJENOST!!!

Jitka S.

Jitka S.

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za profesionální přístup, trpělivost a obětavost panu Dostálovi s jakou postupoval při prodeji mého domu. Rovněž patří poděkování panu Miškovi za vyřízení a administrativy kolem prodeje.

Jan B.

Jan B.

Pan Stojka je velký profesionál a od začátku s ním byla perfektní spolupráce. Vše nám dopředu vysvětlil, natočil skvělé propagační video a po celou dobu prodeje byl k dispozici pro naše dotazy. Realitní kancelář a pana Stojku mohu jen doporučit, moc děkujeme.

Petra B., 17.12.2020

Petra B., 17.12.2020

Pokud máte stejně bláznivý nápad jako my s manželem – přestěhovat se do 72 hodin, mohu pana Stojku i s jeho týmem vřele doporučit. Nejen, že kvalitně nemovitost prezentuje, což potěší leckterého prodávajícího, ale kupující se nemusí starat o nic víc než poslat peníze na daný účet a podepsat několik papírů. Během dvou dnů nám byly nachystány kupní smlouvy, schůzka s majitelem a již dnes vlastníme nemovitost. Rychlost, spolehlivost, dodržení slova a lidský přístup, to vše popisuje firmu Vaše realitka s panem Stojkou. Děkujeme.

Ing. Viktor V., 30.12.2020

Ing. Viktor V., 30.12.2020

1. PROČ JSTE SI VYBRAL NA PRODEJ BYTU PRÁVĚ MNĚ?
Byt sme sa rozhodli zveriť práve tejto realitke, pretože aktívne zaregovali na náš inzerát. Realitku sme do tej chvíle nepoznali a na základe predchádzajúcich skúseností s inými kúpami a prenájmami sme od realitky veľa ani nečakali - a to som ich vystriedal už minimálne desať a väčšina vás ubezpečuje, že to „robí inak" , čo je nakoniec aj pravda, každá nejak inak blbo. Či už arogantné chovanie, nešťastná komunikácia alebo slabá pridaná hodnota. Zde ma celkom prekvapil profesionálny prístup hneď od začiatku. Na nič sa nečakalo, výborná komunikace, vše domluvené klaplo na vteřinu. A od začiatku som vnímal obrovskú pridanú hodnotu práve v tom, že som sa mohol spoľahnúť a neriešiť. Prišiel profesionálny fotograf a vše si upratali v byte podľa svojich predstáv, aby fotky boli perfektné. Takmer som byt nespoznával, skutočne vedia, čo na fotkách v predaji bytu nemá byť a čo naopak vynikne. Navyše starí rodičia ktorí byt predávali po 50 rokoch majú vytisklú brožuru na pamiatku.
2. CO SE VÁM NA OBCHODU NEJVÍCE LÍBILO, CO PŘEKVAPILO?
Veľmi rýchlo našli kupcu a i keď nebol predaj ľahký z dôvodu komplikácií na strane kupujúceho, mňa s tým moc nezaťažovali a riešili to na pozadí. Čo ma v daný moment prekvapilo bolo keď od určitej fáze so mnou miesto pani Žejdlíkovej začal komunikovať jej kolega pan Miško. Tu doporučujem, aby realitka to vysvetlila dopredu, lebo ja som nevedel či sa pani Žejdlíkovej niečo stalo, alebo prečo sa nám mení kontaktná osoba. Následne som zistil, že v realitke majú jednotlivé oblasti rozdelené a podľa toho v akej fázy predaja sa nachádzame, rieši specifický pracovník – odborník. Opäť sa mi dostalo famóznej opateri. Vybavili aj veľa vecí naviac, typu dočasný nájom pre budúceho kupujúceho, mohol som kedykoľvek konzultovať ktorúkoľvek oblasť a nikdy som sa necítil, že otravujem a dostali sa mi proaktívne pripravené dokumenty.
3. DOPORUČIL BYSTE MNĚ DALŠÍM LIDEM, KTEŘÍ CHTĚJÍ PRODAT SVOU NEMOVITOST A PROČ?
Nakoniec sme dostali aj osobný darček... Aby som to zosumarizoval, Realitku veľmi doporučujem, prvý krát som mal pocit, že sa môžem stopercentne spoľahnúť a hlavne by sme to bez realitky nikdy nezvládli tak hladko. Tu je pridaná hodnota, za ktorú sa oplatí zaplatiť. Vše bolo podľa dohody a mnohé prekvapujúco naviac.

Jiří K., 02.12.2020

Jiří K., 02.12.2020

1. PROČ JSTE SI VYBRAL NA PRODEJ BYTU PRÁVĚ MNĚ?
Vybral jsem si vás na doporučení od známé, měla jste dobré recenze.
2. CO SE VÁM NA OBCHODU NEJVÍCE LIBILO, CO PŘEKVAPILO?
Vstřícné jednání, ochota a spolupráce, taky vaše zapálení do práce přijít k úspěšnému závěru. Překvapilo nás, jak jste milá a šikovná.
3. DOPORUČIL BYSTE MNĚ DALŠÍM LIDEM, KTEŘÍ CHTĚJÍ PRODAT SVOU NEMOVITOST A PROČ?
Určitě bych vás doporučil a doporučím dalším lidem.

Petra P., 21.11.2020

Petra P., 21.11.2020

1. PROČ JSTE SE NA MĚ OBRÁTILI PŘI REALIZACI PRODEJE SVÉHO DOMU?
Potkali jsme se s Vámi na prohlídce domu, o který jsme v minulosti projevili zájem, působila jste na nás příjemně a profesionálně, proto jsme neváhali se na Vás obrátit s prodejem vlastní nemovitosti.
2. CO SE VÁM NA OBCHODĚ NEJVÍCE LÍBILO, CO VÁS PŘEKVAPILO?
Nejvíce se nám líbilo, jak krásně jste dům dokázali nafotit a 3D prohlídka byla úžasná. Také co se týče "papírování", vše probíhalo hladce.
3. DOPORUČILI BYSTE NÁS DALŠÍM KLIENTŮM, CO ZVAŽUJÍ PRODEJ A PROČ?
Určitě doporučujeme, my jsme byli maximálně spokojeni.

Manželé S. 16.11.2020

Manželé S. 16.11.2020

Dobrý den,
děkujeme panu Dostálovi za rychlý a profesionální prodej našich nemovitosti. Vše proběhlo bez problému. Na pana Dostála jsme se s prodejem obrátili již po několikáté, a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Určitě bychom pana Dostála a jeho kolegu pana Miška doporučili všem, kteří budou řešit prodej nemovitosti.