Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 66
BANNER NA BOKU
Realitní zpravodaj

Náklady na život jsou v Praze, Brně a Olomouci kvůli drahému bydlení jedny z nejvyšších z měst střední a východní Evropy

Náklady na život jsou v Praze, Brně a Olomouci kvůli drahému bydlení jedny z nejvyšších z měst střední a východní Evropy
27.1.2022 - V českém hlavním městě by chtěl žít kde kdo. Ne každý na to ale má. Aktuální data statistického portálu Numbeo.com ukazují, že Pražané mají nejvyšší náklady na život ze všech 50..

Rozdělení jednoho pozemku i přisloučení části k druhému má přesná pravidla

Rozdělení jednoho pozemku i přisloučení části k druhému má přesná pravidla
26.1.2022 - Jak z důvodu deformace vlastnictví pozemků minulým režimem, tak třeba i omylem, se mohlo v minulosti stát, že pozemek byl špatně vyměřen nebo rozdělen a je třeba rozdělení opravit...

Kupujete nemovitost? Zajímejte se, zda patří do rodinné domácnosti

Kupujete nemovitost? Zajímejte se, zda patří do rodinné domácnosti
24.1.2022 - Při koupi nemovitosti nemusí být důležitý jen fakt, kdo je zapsán jako vlastník v katastru nemovitostí. Pokud se nevyjádří sám vlastník, zeptejte se ho, zda je v nemovitosti rodinná..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: vaserealitka.eu » Reference

Reference

Petr S.

Petr S.

Dobrý den, chtěl bych touto cestou, moc poděkovat za zprostředkování prodeje bytu. Vaše služby jsou na profesionální úrovni, bylo s vámi radost jednat. Mohu srovnávat, před několika léty, jsem prodával byt v Ostravě a služby nejmenované realitky nedosahovaly takové úrovni, jakou má vaše realitka. U vás se mi líbila rychlost, super vystupování p. Dostála Jiřího, který byl se mnou v neustálém kontaktu a jeho lidský přístup, byl neuvěřitelný. Dík patří i p. Miškovi. Všem ostatním lidem, bych doporučoval uskutečnit prodej i nákup jen přes vás. Můžete tohle zveřejnit, jako recenzi na vaši realitku. Přeji pěkný den, a ještě jednou moc všem děkuji.

Manželé K.

Manželé K.

S panem Dostálem jsme spolupracovali na řadě nájemních transakcí, kvalita služeb prvotřídní, rychlost, vstřícnost, spolehlivost a respekt samozřejmostí, perfektní a přátelská domluva. Opětovně se nám potvrdilo, že v této firmě dohoda jednoznačně a bez výhrad platí. Doporučujeme vřele, neznáme lepší v oboru !

Manželé K.

Iva D.

Iva D.

Dobrý den, pane Bušku. Ještě jednou děkuji za prodej našeho bytu. Ráda jsem Vás poznala. Oceňuji Váše korektní jednání, profesionální zpracování nabídky bytu a partnerský přístup při komunikaci k realizaci prodeje. Vaše služby vřele doporučuji jiným zájemcům o prodej či nákup nemovitosti.

Alena J.

Alena J.

Dobrý den pane Bušek, ještě jednou moc děkujeme za prodej naší chaloupky, za Váš úžasný a přátelský přístup. Byla radost s Vámi spolupracovat. Jste profesionálové, ale především moc fajn lidi. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám všem hodně zdraví a pohodových klientů. Mějte se krásně.

Radek F.

Radek F.

Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval Vaší realitní kanceláři, zejména panu Radomíru Zahradilovi, který zprostředkoval prodej zahrady s chatkou v zahrádkářské kolonii v Bystřici pod Hostýnem.
Tuto zahradu prodávali moje babička s dědou. Já jsem jim s tímto prodejem pomáhal. Pan Zahradil se mnou vše řádně konzultoval a o všem informoval dle mých představ. Jsem rád, že prodej proběhl rychle a hladce.
Ještě jednou děkuji a přeji mnoho takových spokojených zákazníků.

Jana P.

Jana P.

"Vážený pane, chtěl bych Vám poděkovat za Vaši profesionální pomoc při prodeji mého bytu. Moje počáteční bezradnost díky Vám zmizela, vše probíhalo dobře a nakonec se podařilo poměrně brzy byt prodat. Vaše odborné rady i celkové chování mi velice pomohly."

Ladislava H.

Ladislava H.

"Měla jsem tu možnost spolupracovat s panem Švecem při koupi bytu. Skvělá spolupráce, profesionální přístup. Velmi ochotný, vstřícný, o nic se nemusíte starat, vše za Vás zařídí. Pokud se rozhodnete kupovat nemovitost, vřele doporučuji, protože takto milých a vstřícných lidí je málo a navíc Vám ušetří spoustu starostí a běhání po úřadech."

Jan H.

Jan H.

1. PROČ JSTE SE ROZHODL SVĚŘIT PRODEJ SVÉHO BYTU ZROVNA MĚ?
Důvod je prostý, dostal jsem skvělá doporučení ze svého okolí. Od všech jsem slyšel to samé: “Dej to Žejdlíkové, ta prodá všechno!”
2. CO SE VÁM NA REALIZACI LÍBILO, CO VÁS PŘEKVAPILO?
Od 1. schůzky se mi líbil osobní a profesionální přístup k našemu obchodu. Všechno co jsme si dohodli, tak běželo dle stanoveného plánu. Na bytě byla jedna prohlídka za druhou. Skvělá prezentace prodávané nemovitosti a rychlost prodeje mi doslova vyrazila dech 3. DOPORUČIL BYSTE MĚ DALŠÍM PRODÁVAJÍCIM A PROČ?
Prodej jakékoliv nemovitosti bych rozhodně svému okolí doporučil přes Pani Žejdlíkovou. Získala si mě svou energií a zápalem pro svou práci, osobním přístupem, profesionalitu, rychlostí, kvalitním zpracováním nabídky a hlavně tím, že umí držet slovo!!

Manželé H.

Manželé H.

Při prodeji nemovitosti jsme byli s p. Dostálem velmi spokojeni, byl vstřícný, příjemný, vždy dochvilný. Doporučujeme. Manželé H.

Veronika M.

Veronika M.

Nemovitost jsme si vybrali, kvůli velikosti pozemku a dostupnosti. S prohlídkou jsme byli velice spokojeni, dokonce byla možnost si nemovitost prohlédnout znovu. Koupě měla pár zádrhelů, ale vše se podařilo vyřešit. Se službami jsme byli spokojeni, všichni byli milí a ochotní s čímkoliv pomoci a poradit.