Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 64
BANNER NA BOKU
Realitní zpravodaj

Navzdory růstu sazeb trhají objemy sjednaných hypoték rekordy

Navzdory růstu sazeb trhají objemy sjednaných hypoték rekordy
22.7.2021 - V červnu bylo podle dnes zveřejněných dat serveru hypoindex.cz poskytnuto 14 069 hypotečních úvěrů, což znamená meziroční nárůst o 84,6 %. Také celkový objem sjednaných hypotečních úvěrů..

Chaty a chalupy na prodej se staly v Jeseníkách nedostatkovým zbožím

Chaty a chalupy na prodej se staly v Jeseníkách nedostatkovým zbožím
21.7.2021 - Už vás nebaví trávit celý týden v bytě? Hledáte možnosti, kam se přesunout alespoň na víkend anebo se chcete do hor přestěhovat na trvalo? Důvodů "proč" existují desítky, rozhodnutí je..

Je možné použít na prodej nebo pronájem nemovitostí vzorové smlouvy z internetu?

Je možné použít na prodej nebo pronájem nemovitostí vzorové smlouvy z internetu?
20.7.2021 - Správně sepsaná smlouva může do budoucna ušetřit mnoho problémů a nepříjemností. Ačkoli se to vzory kupních či nájemních smluv na internetu jen hemží, odborníci je nedoporučují používat...
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: vaserealitka.eu » Reference

Reference

Veronika M.

Veronika M.

Nemovitost jsme si vybrali, kvůli velikosti pozemku a dostupnosti. S prohlídkou jsme byli velice spokojeni, dokonce byla možnost si nemovitost prohlédnout znovu. Koupě měla pár zádrhelů, ale vše se podařilo vyřešit. Se službami jsme byli spokojeni, všichni byli milí a ochotní s čímkoliv pomoci a poradit.

Dana K.

Dana K.

“Tímto chci poděkovat panu Dostálovi za jeho profesionální služby, díky kterým mi pomohl koupit byt.....”

Manželé K., 25.4.2021

Manželé K., 25.4.2021

Se službami realitního makléře pana Buška a jeho společnosti Vaše Realitka jsme byli a jsme nadmíru spokojeni, naprosto předčila naše očekávání neboť se bezkonkurenčně vymyká svou profesionalitou úrovni realitních kanceláří, se kterými jsme doposud měli zkušenost. Vstřícnost, pohotovost, ochota a ucelenost poskytnutých služeb je tady naprostou samozřejmostí, z "Vaší Realitky" se stala "Naše Realitka"… jednoznačně doporučujeme.

Irena R., 25.4.2021

Irena R., 25.4.2021

Děkuji za profesionální přístup při prodeji nemovitosti. Vše proběhlo rychle a bez sebemenších problémů. O vše se pan Bušek postaral. Bylo příjemné s ním jednat, na všechny otázky týkající se prodeje ochotně odpověděl. Jeho služby mohu jen a jen doporučit. Mnohokrát děkuji.

Iva H., 07.04.2021

Iva H., 07.04.2021

1. KOUPILA JSTE SI OD NÁS POZEMEK, CO VÁS ZAUJALO NA PREZENTACI ČI OBECNĚ? BYLA PREZENTACE SROZUMITELNÁ PRO VÁS JAKO KLIENTKU?
Nikdy bych nečekala, že se dá koupit pozemek přes FB.
Mě se to podařilo a přijde mi to vtipné,
že člověk nepídí nijak po realitách
a náhle mu to přijde až pod nos takovouto formou.
2. cO SE VÁM PŘI REALIZACI OBCHODU NEJVÍCE LÍBILO, JE NĚCO CO BY VÁS I PŘEKVAPILO?
Rychlost sjednané prohlídky, i když byla doba svátků.
Ochota jakýchkoliv úprav při vyměření a úpravách rozlohy pozemku.
Bezproblémový postup při a po uzavření kupní smlouvy.
3. DOPORUČILA BYSTE MĚ/NÁS DALŠÍM KLIENTŮM A PROČ?
Ano. Protože pozemky v dané lokalitě by měl vždy prodávat makléř,
který má k danému místa blízký vztah. A ten je u vás znát.

Jindřiška T., 02.04.2021

Jindřiška T., 02.04.2021

Chci Vám touto cestou poděkovat za rychlý prodej mého bytu. Komunikace příjemná a bez problému. Měla připraveny všechny podklady a smlouvy, které byly jednoznačné a srozumitelné. Veškeré formality spojené s prodejem vyřízené k mé spokojenosti. Ještě jednou děkuji a osobně doporučuji dalším klientům.

Vladimír S.

Vladimír S.

Michal Miško mi velmi pomohl s prodejem rodinného domu a zařídil všechno, co k tomu patří. Vše, co jsme si dohodli, na 100 % splnil, a to rychle a efektivně. Hned bych s ním šel i do další nemovitosti, protože v oblasti, kde se pohybuje, nemá smysl hledat někoho jiného.

Leona Z., 24.03.2021

Leona Z., 24.03.2021

Dobré odpoledne, dnes nám přistály penízky z prodeje našeho bytu. Mnohokrát děkujeme za perfektně odvedenou práci, bylo nám ctí s vámi spolupracovat. Kdyby z našeho okolí někdo prodával nemovitost, vřele vás doporučíme. Jste prostě jednička.

Lenka K, David R.

Lenka K, David R.

Dobrý den, chtěla bych velice poděkovat paní Lence Skočíkové za perfektní práci, jsme velice spokojeni, vše proběhlo rychle a kvalitně dle našich představ. Děkujeme ještě jednou.

Manželé P., 28.01.2021

Manželé P., 28.01.2021

Paní Vajdová, chceme Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za prodej našeho domu, který nebyly schopni prodat makléři jiných RK, ba ani udělat prohlídku. Vy, s Vaším profesionálním přístupem a láskou k Vaší práci , jste dokázala za měsíc a půl to, co jiní nedokázali za rok. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně úspěchů při prodeji dalších nemovitostí. Dík patří i Vašim kolegům. Pěkné a úspěšné dny Vám přejí manželé P.