Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 75
BANNER NA BOKU
Realitní zpravodaj

Venkovní terasa. Jak zařídit vaši oázu klidu?

Venkovní terasa. Jak zařídit vaši oázu klidu?
22.10.2021 - Co kdybyste byli schopni pouze za pomoci několika úprav změnit svou venkovní terasu v harmonický přístav klidu a pohody a ohromit své hosty svým prvotřídním vkusem? Vaše terasa může být..

Blíží se nové kotlíkové dotace. Ušetřit bude možné až 95 % pořizovacích nákladů

Blíží se nové kotlíkové dotace. Ušetřit bude možné až 95 % pořizovacích nákladů
21.10.2021 - V rámci nové etapy programu Nová zelená úsporám mohou žádat domácnosti o výměnu zastaralého kotle za nový. Nízkopříjmové domácnosti si však mohou počkat na kotlíkové dotace, které budou..

Na změnu stanov bytových družstev je čas jen do 31. prosince 2021. Co vše se změní?

Na změnu stanov bytových družstev je čas jen do 31. prosince 2021. Co vše se změní?
18.10.2021 - Novely občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích, které začaly platit 1. ledna 2021, stanovují bytovým družstvům povinnost uvést své stanovy do souladu s těmito novelami do..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: vaserealitka.eu » Reference

Reference

Radek F.

Radek F.

Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval Vaší realitní kanceláři, zejména panu Radomíru Zahradilovi, který zprostředkoval prodej zahrady s chatkou v zahrádkářské kolonii v Bystřici pod Hostýnem.
Tuto zahradu prodávali moje babička s dědou. Já jsem jim s tímto prodejem pomáhal. Pan Zahradil se mnou vše řádně konzultoval a o všem informoval dle mých představ. Jsem rád, že prodej proběhl rychle a hladce.
Ještě jednou děkuji a přeji mnoho takových spokojených zákazníků.

Jana P.

Jana P.

"Vážený pane, chtěl bych Vám poděkovat za Vaši profesionální pomoc při prodeji mého bytu. Moje počáteční bezradnost díky Vám zmizela, vše probíhalo dobře a nakonec se podařilo poměrně brzy byt prodat. Vaše odborné rady i celkové chování mi velice pomohly."

Ladislava H.

Ladislava H.

"Měla jsem tu možnost spolupracovat s panem Švecem při koupi bytu. Skvělá spolupráce, profesionální přístup. Velmi ochotný, vstřícný, o nic se nemusíte starat, vše za Vás zařídí. Pokud se rozhodnete kupovat nemovitost, vřele doporučuji, protože takto milých a vstřícných lidí je málo a navíc Vám ušetří spoustu starostí a běhání po úřadech."

Jan H.

Jan H.

1. PROČ JSTE SE ROZHODL SVĚŘIT PRODEJ SVÉHO BYTU ZROVNA MĚ?
Důvod je prostý, dostal jsem skvělá doporučení ze svého okolí. Od všech jsem slyšel to samé: “Dej to Žejdlíkové, ta prodá všechno!”
2. CO SE VÁM NA REALIZACI LÍBILO, CO VÁS PŘEKVAPILO?
Od 1. schůzky se mi líbil osobní a profesionální přístup k našemu obchodu. Všechno co jsme si dohodli, tak běželo dle stanoveného plánu. Na bytě byla jedna prohlídka za druhou. Skvělá prezentace prodávané nemovitosti a rychlost prodeje mi doslova vyrazila dech 3. DOPORUČIL BYSTE MĚ DALŠÍM PRODÁVAJÍCIM A PROČ?
Prodej jakékoliv nemovitosti bych rozhodně svému okolí doporučil přes Pani Žejdlíkovou. Získala si mě svou energií a zápalem pro svou práci, osobním přístupem, profesionalitu, rychlostí, kvalitním zpracováním nabídky a hlavně tím, že umí držet slovo!!

Manželé H.

Manželé H.

Při prodeji nemovitosti jsme byli s p. Dostálem velmi spokojeni, byl vstřícný, příjemný, vždy dochvilný. Doporučujeme. Manželé H.

Veronika M.

Veronika M.

Nemovitost jsme si vybrali, kvůli velikosti pozemku a dostupnosti. S prohlídkou jsme byli velice spokojeni, dokonce byla možnost si nemovitost prohlédnout znovu. Koupě měla pár zádrhelů, ale vše se podařilo vyřešit. Se službami jsme byli spokojeni, všichni byli milí a ochotní s čímkoliv pomoci a poradit.

Dana K.

Dana K.

“Tímto chci poděkovat panu Dostálovi za jeho profesionální služby, díky kterým mi pomohl koupit byt.....”

Manželé K., 25.4.2021

Manželé K., 25.4.2021

Se službami realitního makléře pana Buška a jeho společnosti Vaše Realitka jsme byli a jsme nadmíru spokojeni, naprosto předčila naše očekávání neboť se bezkonkurenčně vymyká svou profesionalitou úrovni realitních kanceláří, se kterými jsme doposud měli zkušenost. Vstřícnost, pohotovost, ochota a ucelenost poskytnutých služeb je tady naprostou samozřejmostí, z "Vaší Realitky" se stala "Naše Realitka"… jednoznačně doporučujeme.

Irena R., 25.4.2021

Irena R., 25.4.2021

Děkuji za profesionální přístup při prodeji nemovitosti. Vše proběhlo rychle a bez sebemenších problémů. O vše se pan Bušek postaral. Bylo příjemné s ním jednat, na všechny otázky týkající se prodeje ochotně odpověděl. Jeho služby mohu jen a jen doporučit. Mnohokrát děkuji.

Iva H., 07.04.2021

Iva H., 07.04.2021

1. KOUPILA JSTE SI OD NÁS POZEMEK, CO VÁS ZAUJALO NA PREZENTACI ČI OBECNĚ? BYLA PREZENTACE SROZUMITELNÁ PRO VÁS JAKO KLIENTKU?
Nikdy bych nečekala, že se dá koupit pozemek přes FB.
Mě se to podařilo a přijde mi to vtipné,
že člověk nepídí nijak po realitách
a náhle mu to přijde až pod nos takovouto formou.
2. cO SE VÁM PŘI REALIZACI OBCHODU NEJVÍCE LÍBILO, JE NĚCO CO BY VÁS I PŘEKVAPILO?
Rychlost sjednané prohlídky, i když byla doba svátků.
Ochota jakýchkoliv úprav při vyměření a úpravách rozlohy pozemku.
Bezproblémový postup při a po uzavření kupní smlouvy.
3. DOPORUČILA BYSTE MĚ/NÁS DALŠÍM KLIENTŮM A PROČ?
Ano. Protože pozemky v dané lokalitě by měl vždy prodávat makléř,
který má k danému místa blízký vztah. A ten je u vás znát.