Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 65
BANNER NA BOKU
Realitní zpravodaj

Nemovitostí na prodej je nedostatek. Koupit za rozumnou cenu je stále těžší

Nemovitostí na prodej je nedostatek. Koupit za rozumnou cenu je stále těžší
20.1.2021 - Rok 2020 patřil zájmem o nákup nemovitostí k rekordním. Velká poptávka po vlastním bydlení se projevila nejrychlejším růstem cen nemovitostí za posledních 10 let. Již ve druhém čtvrtletí..

Spořitelny půjčily v roce 2020 na bydlení 70 miliard. Hypotéky míří za rekordem

Spořitelny půjčily v roce 2020 na bydlení 70 miliard. Hypotéky míří za rekordem
19.1.2021 - Minulý týden byly zveřejněny obchodní výsledky stavebních spořitelen za rok 2020. Celkem loni spořitelny uzavřely bezmála 520 000 nových smluv o stavebním spoření (včetně navýšení..

Na čem záleží při prodeji luxusní nemovitosti?

Na čem záleží při prodeji luxusní nemovitosti?
18.1.2021 - Specifickou část tuzemského rezidenčního trhu tvoří luxusní segment, zahrnující nevšední byty a domy v prestižních lokalitách. S ohledem na limitovanou nabídku bývá poptávka již mnoho let..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: vaserealitka.eu » Ing. Viktor V., 30.12.2020

vaserealitka.eu

Ing. Viktor V., 30.12.2020

Ing. Viktor V., 30.12.2020

1. PROČ JSTE SI VYBRAL NA PRODEJ BYTU PRÁVĚ MNĚ?
Byt sme sa rozhodli zveriť práve tejto realitke, pretože aktívne zaregovali na náš inzerát. Realitku sme do tej chvíle nepoznali a na základe predchádzajúcich skúseností s inými kúpami a prenájmami sme od realitky veľa ani nečakali - a to som ich vystriedal už minimálne desať a väčšina vás ubezpečuje, že to „robí inak" , čo je nakoniec aj pravda, každá nejak inak blbo. Či už arogantné chovanie, nešťastná komunikácia alebo slabá pridaná hodnota. Zde ma celkom prekvapil profesionálny prístup hneď od začiatku. Na nič sa nečakalo, výborná komunikace, vše domluvené klaplo na vteřinu. A od začiatku som vnímal obrovskú pridanú hodnotu práve v tom, že som sa mohol spoľahnúť a neriešiť. Prišiel profesionálny fotograf a vše si upratali v byte podľa svojich predstáv, aby fotky boli perfektné. Takmer som byt nespoznával, skutočne vedia, čo na fotkách v predaji bytu nemá byť a čo naopak vynikne. Navyše starí rodičia ktorí byt predávali po 50 rokoch majú vytisklú brožuru na pamiatku.
2. CO SE VÁM NA OBCHODU NEJVÍCE LÍBILO, CO PŘEKVAPILO?
Veľmi rýchlo našli kupcu a i keď nebol predaj ľahký z dôvodu komplikácií na strane kupujúceho, mňa s tým moc nezaťažovali a riešili to na pozadí. Čo ma v daný moment prekvapilo bolo keď od určitej fáze so mnou miesto pani Žejdlíkovej začal komunikovať jej kolega pan Miško. Tu doporučujem, aby realitka to vysvetlila dopredu, lebo ja som nevedel či sa pani Žejdlíkovej niečo stalo, alebo prečo sa nám mení kontaktná osoba. Následne som zistil, že v realitke majú jednotlivé oblasti rozdelené a podľa toho v akej fázy predaja sa nachádzame, rieši specifický pracovník – odborník. Opäť sa mi dostalo famóznej opateri. Vybavili aj veľa vecí naviac, typu dočasný nájom pre budúceho kupujúceho, mohol som kedykoľvek konzultovať ktorúkoľvek oblasť a nikdy som sa necítil, že otravujem a dostali sa mi proaktívne pripravené dokumenty.
3. DOPORUČIL BYSTE MNĚ DALŠÍM LIDEM, KTEŘÍ CHTĚJÍ PRODAT SVOU NEMOVITOST A PROČ?
Nakoniec sme dostali aj osobný darček... Aby som to zosumarizoval, Realitku veľmi doporučujem, prvý krát som mal pocit, že sa môžem stopercentne spoľahnúť a hlavne by sme to bez realitky nikdy nezvládli tak hladko. Tu je pridaná hodnota, za ktorú sa oplatí zaplatiť. Vše bolo podľa dohody a mnohé prekvapujúco naviac.