Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 65
BANNER NA BOKU
Realitní zpravodaj

Navzdory růstu sazeb trhají objemy sjednaných hypoték rekordy

Navzdory růstu sazeb trhají objemy sjednaných hypoték rekordy
22.7.2021 - V červnu bylo podle dnes zveřejněných dat serveru hypoindex.cz poskytnuto 14 069 hypotečních úvěrů, což znamená meziroční nárůst o 84,6 %. Také celkový objem sjednaných hypotečních úvěrů..

Chaty a chalupy na prodej se staly v Jeseníkách nedostatkovým zbožím

Chaty a chalupy na prodej se staly v Jeseníkách nedostatkovým zbožím
21.7.2021 - Už vás nebaví trávit celý týden v bytě? Hledáte možnosti, kam se přesunout alespoň na víkend anebo se chcete do hor přestěhovat na trvalo? Důvodů "proč" existují desítky, rozhodnutí je..

Je možné použít na prodej nebo pronájem nemovitostí vzorové smlouvy z internetu?

Je možné použít na prodej nebo pronájem nemovitostí vzorové smlouvy z internetu?
20.7.2021 - Správně sepsaná smlouva může do budoucna ušetřit mnoho problémů a nepříjemností. Ačkoli se to vzory kupních či nájemních smluv na internetu jen hemží, odborníci je nedoporučují používat...
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: vaserealitka.eu » Ing. Viktor V., 30.12.2020

vaserealitka.eu

Ing. Viktor V., 30.12.2020

Ing. Viktor V., 30.12.2020

1. PROČ JSTE SI VYBRAL NA PRODEJ BYTU PRÁVĚ MNĚ?
Byt sme sa rozhodli zveriť práve tejto realitke, pretože aktívne zaregovali na náš inzerát. Realitku sme do tej chvíle nepoznali a na základe predchádzajúcich skúseností s inými kúpami a prenájmami sme od realitky veľa ani nečakali - a to som ich vystriedal už minimálne desať a väčšina vás ubezpečuje, že to „robí inak" , čo je nakoniec aj pravda, každá nejak inak blbo. Či už arogantné chovanie, nešťastná komunikácia alebo slabá pridaná hodnota. Zde ma celkom prekvapil profesionálny prístup hneď od začiatku. Na nič sa nečakalo, výborná komunikace, vše domluvené klaplo na vteřinu. A od začiatku som vnímal obrovskú pridanú hodnotu práve v tom, že som sa mohol spoľahnúť a neriešiť. Prišiel profesionálny fotograf a vše si upratali v byte podľa svojich predstáv, aby fotky boli perfektné. Takmer som byt nespoznával, skutočne vedia, čo na fotkách v predaji bytu nemá byť a čo naopak vynikne. Navyše starí rodičia ktorí byt predávali po 50 rokoch majú vytisklú brožuru na pamiatku.
2. CO SE VÁM NA OBCHODU NEJVÍCE LÍBILO, CO PŘEKVAPILO?
Veľmi rýchlo našli kupcu a i keď nebol predaj ľahký z dôvodu komplikácií na strane kupujúceho, mňa s tým moc nezaťažovali a riešili to na pozadí. Čo ma v daný moment prekvapilo bolo keď od určitej fáze so mnou miesto pani Žejdlíkovej začal komunikovať jej kolega pan Miško. Tu doporučujem, aby realitka to vysvetlila dopredu, lebo ja som nevedel či sa pani Žejdlíkovej niečo stalo, alebo prečo sa nám mení kontaktná osoba. Následne som zistil, že v realitke majú jednotlivé oblasti rozdelené a podľa toho v akej fázy predaja sa nachádzame, rieši specifický pracovník – odborník. Opäť sa mi dostalo famóznej opateri. Vybavili aj veľa vecí naviac, typu dočasný nájom pre budúceho kupujúceho, mohol som kedykoľvek konzultovať ktorúkoľvek oblasť a nikdy som sa necítil, že otravujem a dostali sa mi proaktívne pripravené dokumenty.
3. DOPORUČIL BYSTE MNĚ DALŠÍM LIDEM, KTEŘÍ CHTĚJÍ PRODAT SVOU NEMOVITOST A PROČ?
Nakoniec sme dostali aj osobný darček... Aby som to zosumarizoval, Realitku veľmi doporučujem, prvý krát som mal pocit, že sa môžem stopercentne spoľahnúť a hlavne by sme to bez realitky nikdy nezvládli tak hladko. Tu je pridaná hodnota, za ktorú sa oplatí zaplatiť. Vše bolo podľa dohody a mnohé prekvapujúco naviac.