Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 66
BANNER NA BOKU
Realitní zpravodaj

Náklady na život jsou v Praze, Brně a Olomouci kvůli drahému bydlení jedny z nejvyšších z měst střední a východní Evropy

Náklady na život jsou v Praze, Brně a Olomouci kvůli drahému bydlení jedny z nejvyšších z měst střední a východní Evropy
27.1.2022 - V českém hlavním městě by chtěl žít kde kdo. Ne každý na to ale má. Aktuální data statistického portálu Numbeo.com ukazují, že Pražané mají nejvyšší náklady na život ze všech 50..

Rozdělení jednoho pozemku i přisloučení části k druhému má přesná pravidla

Rozdělení jednoho pozemku i přisloučení části k druhému má přesná pravidla
26.1.2022 - Jak z důvodu deformace vlastnictví pozemků minulým režimem, tak třeba i omylem, se mohlo v minulosti stát, že pozemek byl špatně vyměřen nebo rozdělen a je třeba rozdělení opravit...

Kupujete nemovitost? Zajímejte se, zda patří do rodinné domácnosti

Kupujete nemovitost? Zajímejte se, zda patří do rodinné domácnosti
24.1.2022 - Při koupi nemovitosti nemusí být důležitý jen fakt, kdo je zapsán jako vlastník v katastru nemovitostí. Pokud se nevyjádří sám vlastník, zeptejte se ho, zda je v nemovitosti rodinná..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: vaserealitka.eu » Prodej, byt 3+1, Jeseník, ul. Zeyerova

Prodej, byt 3+1, Jeseník, ul. Zeyerova, Ev.č.: 00963

1
2
3
4
5
6

Kontaktujte makléře

Adam ŠvecAdam Švec
+420 774 167 877
[email protected]
Vaše realitka BDP s.r.o.Vaše realitka BDP s.r.o.
Radniční 32
Hranice - Hranice I-Město
+420 606 786 715
[email protected]
Cenaprodáno
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieByty 3+1
LokalitaZeyerova, Jeseník
OkresJeseník
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná69 m²
Plocha podlahová63 m²
Počet podlaží8
Podlaží umístění7
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1968
D (112 kWh/m2 za rok)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Hledáte bydlení, které bude obklopené, doslova úžasnou přírodou v místě, kde se lidé, léčí horským vzduchem a naprosto bezkonkurenčním klidem?
Pokud ano, tak právě pro Vás mám v městě Jeseník byt, o velikosti 3+1, 63m² v OV, původním ale zachovalém stavu, který lze ihned bez sebemenších investic používat, protože vybavení je součást ceny.
Byt se nachází v sedmém patře, kde Vás dopraví nový výtah. Vzhledem k tomu, že byt má východo-západní orientaci, tak Vás bude slunce probouzet každý den. Při výhledu z oken nebo balkonu uvidíte Jesenickou přírodu a rozhlednu Zlatý chlup, kterou doprovodí šum řeky Bělá.
V dnešní době, kdy zachovalých bytů v původním stavu, moc není, se jedná o žádanou nabídku, kterou si budoucí vlastník bude moci přestavit podle svých představ tak, aby vyhovovala všem parametrům které jsou důležité. Byt má původní umakartové jádro, které je částečně upraveno, nové stupačky, okna, venkovní zateplení a novou plynovou kotelna, která je společná pro celý dům. Dluh ve fondu oprav, bude před prodejem zaplacen, aby nový vlastník neměl žádné poprodejní problémy. Možnost parkování je přímo před domem. Sklepní kóje má 2m². Sousedé jsou klidné, mladé páry s rodinami či penzisté.
V okolí domu se nachází Lázně Priessnitz, které zajistí relaxaci v podobě wellnes či ozdravné kůry. Pěší nebo cykloturistické stezky, přes zimu běžkařské či sjezdové dráhy, které jsou v blízkém okolí - Ramzová, Červenohorské sedlo, známý vysílač Praděd nebo světový unikát, přečerpávací nádrž Dlouhé stráně a v neposlední řadě i nákupy v Polsku. V případě, že by se Vám naše nabídka, natolik zalíbila, že byste rádi na prohlídku, tak mne neváhejte kontaktovat. Majitel při prodeji upřednostní nejvyšší nabídku.

Soubory ke stažení