Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 127
BANNER NA BOKU
Realitní zpravodaj

Prodeje bytů a domů stále rostou. Jejich ceny ovšem také

Prodeje bytů a domů stále rostou. Jejich ceny ovšem také
Podle údajů ČSÚ vzrostla průměrná prodejní cena bytů v celé ČR v letech 20016–2018 o necelé 4 000 Kč. U pozemků to je o 150 Kč/m2 a u rodinných domů o 839 Kč/m3. Další zdražování lze čekat i v roce..

Rodinné domy již třetí rok bez kolaudace

Rodinné domy již třetí rok bez kolaudace
Od 1. 1. 2018 platí novela stavebního zákona, která změnila postupy při stavebním řízení. A to včetně dokončení stavby, kdy již není třeba ve většině případů povolení k užívání stavby. Neboli, lidově..

Lednový objem hypoték byl druhý nejvyšší v historii

Lednový objem hypoték byl druhý nejvyšší v historii
V lednu bylo podle dnes zveřejněných dat serveru hypoindex.cz poskytnuto 6 491 hypotečních úvěrů, což znamená meziroční nárůst o 36,3 %. Celkový objem sjednaných hypotečních úvěrů meziročně vzrostl o..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: vaserealitka.eu » Prodej, obchodní prostory, Rybí

Prodej, obchodní prostory, Rybí, Ev.č.: 00570

_93A9965
_93A0101
_93A0110
_93A0175
mapa
_93A0068

Kontaktujte makléře

Lenka KarasováLenka Karasová
+420 776 344 446
[email protected]
Vaše realitka BDP s.r.o.Vaše realitka BDP s.r.o.
Radniční 32
Hranice - Hranice I-Město
+420 605 543 750
[email protected]
Cena17 700 000 Kč
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
KategorieObchodní prostory
LokalitaRybí
OkresNový Jičín
Plocha užitná1.661 m²
Plocha podlahová1.661 m²
Plocha pozemku10.479 m²
Plocha zastavěná1.152 m²
Počet podlaží3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
Rok kolaudace2018
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

V současné době je objekt užíván jako komerční nemovitost a občanská vybavenost. Momentálně je zde většina prostor v pronájmu. Zastavěná plocha hlavní budovy je o ploše 813 m2, v přízemí nalezneme ve středu budovy obchodní prostor a sčítá 108 m2. Tento prostor má vlastní vchod, sociální zázemí a kuchyňský prostor. Tento prostor by bylo možno přebudovat na bytovou jednotku. V levém křídle budovy nalezneme skladovací prostor, malou kanceláří a kuchyňkou. Na pravé straně v přízemí nalezneme prostor cca 160 m2 v pronájmu, jedná se o skladovací a kancelářský prostor s vlastním soc. zařízením, včetně sprchy a kuchyně. Dále v přízemí nalezneme vstupní chodbu 55 m2, kancelář, velkou zasedací místnost o 63 m2 a ateliér s WC i koupelnou, zde je možnost vytvoření bytové jednotky o velikosti 1+1. Zadní část přízemí budovy patří kotelně. Po schodišti do 1NP projdeme kolem WC pro dámy i pány. V 1NP již máme několik skladů, kanceláří a komor, také bezbariérové WC. Budova disponuje výtahem. Na tomto podlaží panuje bezmála 11 kanceláří. Také se zde pro toto patro nachází posezení s větší kuchyní. Z 1NP lze využívat terasu, která z části tvoří střechu přízemí části. Tato plocha je 129 m2 velká. V poslední části objektu v nejvyšším patře nalezneme rozestavěný prostor, kde v minulosti byly bytové jednoty, a s nově vyřízeným stavebním povolením je možno zřídit byt 1+1 a byt 2+kk. Celá tato budova je napojena na veřejný vodovod, a vytápění zajišťuje kotel se zásobníkem na uhlí. Podíváme-li se do další budovy, tak zde máme několik skladů, garáž, dílnu, ke které je sociální zařízení a kotelnu. V 1NP je bytová jednotka 2+1 s plným vybavením a PVC okny, a dále kancelářský prostor. Plocha okolo celého objektu je se zpevněnými plochami parkovišť a zóny okrasné, o celkové ploše 4 823 m2. V zadní části areálu je zahrada o výměře 4 525 m2, na této ploše jsou ovocné stromy, rybníček, ustájení pro poníka, který zastává funkci údržby „ anglického“ trávníku. Tato zahrada je velmi krátce vzdálená od cyklostezky, která vede od Nového Jičína. Poslední prostor, který stojí za zmínku je jídelní vagón, který zde byl v přední části areálu přistaven pro realizaci kavárny, bistra apod., a to i z důvodu, že před ním naleznete velkou, pevnější plochu pro případné parkování. Zde na této ploše byl v minulosti dům o zastavěné ploše 134 m2. Dům byl již ekologicky rozebrán. Celkový areál všemi parametry, nabízí velkou škálu využitelnosti, jak již v pokračování stávajícího nájemního charakteru, či v občanské vybavenosti. Od hlavní budovy jsou v elektronické obdobě plány všech podlaží. Územní plánování zahrnovalo přední stranu areálu do využitelnosti benzinových stanic apod. Strategické umístění na okraji Nového Jičína v přímé linii průmyslové zóny. Přidanou hodnotou bude dokončený úsek dálnice, který je jen několik metrů od samotného objektu. Doporučujeme shlédnout video prohlídku, která Vám otevře další obzor, a v případě zájmu o prohlídku nebo jen informací, mě neváhejte oslovit.