Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 66
BANNER NA BOKU
Realitní zpravodaj

Náklady na život jsou v Praze, Brně a Olomouci kvůli drahému bydlení jedny z nejvyšších z měst střední a východní Evropy

Náklady na život jsou v Praze, Brně a Olomouci kvůli drahému bydlení jedny z nejvyšších z měst střední a východní Evropy
27.1.2022 - V českém hlavním městě by chtěl žít kde kdo. Ne každý na to ale má. Aktuální data statistického portálu Numbeo.com ukazují, že Pražané mají nejvyšší náklady na život ze všech 50..

Rozdělení jednoho pozemku i přisloučení části k druhému má přesná pravidla

Rozdělení jednoho pozemku i přisloučení části k druhému má přesná pravidla
26.1.2022 - Jak z důvodu deformace vlastnictví pozemků minulým režimem, tak třeba i omylem, se mohlo v minulosti stát, že pozemek byl špatně vyměřen nebo rozdělen a je třeba rozdělení opravit...

Kupujete nemovitost? Zajímejte se, zda patří do rodinné domácnosti

Kupujete nemovitost? Zajímejte se, zda patří do rodinné domácnosti
24.1.2022 - Při koupi nemovitosti nemusí být důležitý jen fakt, kdo je zapsán jako vlastník v katastru nemovitostí. Pokud se nevyjádří sám vlastník, zeptejte se ho, zda je v nemovitosti rodinná..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: vaserealitka.eu » Prodej, pozemek pro bydlení, Brníčko

Prodej, pozemek pro bydlení, Brníčko, Ev.č.: 01009

10
4++
3
4+
exterier1
exterier2

Kontaktujte makléře

Adam ŠvecAdam Švec
+420 774 167 877
[email protected]
Vaše realitka BDP s.r.o.Vaše realitka BDP s.r.o.
Radniční 32
Hranice - Hranice I-Město
+420 606 786 715
[email protected]
Cena1 400 000 Kč
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBrníčko
OkresŠumperk
Plocha pozemku1.333 m²
ZástavbaObytná
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Hledáte opravdu pěkné místo k bydlení, ale nedaří se Vám vybrat? Nechcete řešit stavební povolení a projekt domu? Měl bych pro Vás tuto nabídku.
Jedná se stavební pozemek v obci Brníčko, který leží v okrese Šumperk, 7 kilometrů vzdálené od Zábřehu, v Hanušovické vrchovině. Nachází se na konci vesnice, směrem na Dlouhomilov. Rozloha parcely je 1 333 m². Obsahem je i kompletně vypracovaný projekt na dům, který jsme připravili jako vizualizaci s půdorysy, aby Vaše představa byla úplná. Sítě jsou na hranici pozemku, které se musí připojit – vše zdokumentováno v projektu + vrtaná studna.
Jedná se o klidnou část obce, s výhledem na zříceninu hradu Brníčko, kde historie sahá až do 14. století. Významnými vlastníky hradu, byl rod Tunklů, ze Zábřehu a Brníčka. Vede zde i pěší turistická stezka.
Ve vesnici se nachází autobusová zastávka, vzdálená 2 minuty pěšky od pozemku, obchod, pošta i základní škola či hospoda. Šumperk i Zábřeh je vzdálený do 10 minut autem.
Pokud hledáte bydlení v klidné vesničce, kde je zároveň všude blízko, bez úřednické byrokracie, řekl bych, že máte vybráno.
Pokud budete chtít osobní prohlídku, neváhejte zavolat, budu se těšit.

Soubory ke stažení