Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 74
BANNER NA BOKU
Realitní zpravodaj

Chcete si vzít hypotéku? Počítejte s tvrdšími podmínkami a vyššími úroky

Chcete si vzít hypotéku? Počítejte s tvrdšími podmínkami a vyššími úroky
2.12.2021 - Jedna změna za druhou. I tak by se dal v poslední době charakterizovat hypoteční trh. Česká národní banka do něj totiž výrazně zasáhla a od dubna příštího roku zpřísnila podmínky pro zisk..

Každý osmý Čech sdílí bydlení s dalšími generacemi

Každý osmý Čech sdílí bydlení s dalšími generacemi
1.12.2021 - Donedávna se ve všech pádech skloňoval pojem "mamahotel" a důvody, proč se mladým nechce stěhovat od rodičů. Tento trend se v posledních letech zvrátil a čím dál více lidí ve věku nad 20..

Družstva dohánějí povinnosti. Změna stanov je do konce roku může stát až desetitisíce

Družstva dohánějí povinnosti. Změna stanov je do konce roku může stát až desetitisíce
30.11.2021 - Od 1. ledna letošního roku je účinná novela zákona o obchodních korporacích, která pro družstva znamená povinnost přijmout do konce roku nové stanovy. Stejně jako před sedmi lety se..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: vaserealitka.eu » Prodej, stavební pozemek, Radíkov, okr. Přerov

Prodej, stavební pozemek, Radíkov, okr. Přerov, Ev.č.: 01029

1
2
3
4
5
6
7

Kontaktujte makléře

Tomáš BušekTomáš Bušek
+420 605 543 750
[email protected]
Vaše realitka BDP s.r.o.Vaše realitka BDP s.r.o.
Radniční 32
Hranice - Hranice I-Město
+420 606 786 715
[email protected]
Cenarezervováno
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaRadíkov
OkresPřerov
Plocha pozemku885 m²
ZástavbaObytná
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Chcete bydlet v novostavbě a hledáte vhodný pozemek pro stavbu? A co kdybyste našli stavební pozemek do 10 km od Hranic za příznivou cenu? Pokud je vaše odpověď ANO, tak zbystřete. Exkluzivně Vám nabízím prodej stavebního pozemku o celkové výměře 885 m2 v Radíkově u Hranic. Jedná se o pozemek atypického tvaru, umístěný ve vyvýšené poloze oproti cestě a za pozemkem je už jen louka a pole a lesy. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku – elektřina, vodovod, kanalizace, plyn. Dle územního plánu je pozemek určen k výstavbě rodinného domu s výškovou hladinou zástavby 1. NP a podkroví. V galerii najdete vizualizace domu a jeho umístění na pozemku pro lepší představu o vašem novém bydlení. Pozemek má i určitá omezení, které společně probereme na prohlídce. Výborná dopravní dostupnost – 6 km na dálnici D1 a 9 km do Hranic. Radíkov je poslední neprůjezdnou obcí a nachází se zde nádherné golfové hřiště. V Radíkově naleznete autobusové zastávky, obecní úřad, hasiče, myslivecký spolek, hodně přírody a v nedaleké obci Hrabůvka také mateřskou školu, hospodu, obchod a další občanskou vybavenost. Zajistím Vám optimální variantu financování vč. výstavby RD. V případě více zájemců si prodávající vyhrazuje právo na licitaci o ceně.