Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 66
BANNER NA BOKU
Realitní zpravodaj

Náklady na život jsou v Praze, Brně a Olomouci kvůli drahému bydlení jedny z nejvyšších z měst střední a východní Evropy

Náklady na život jsou v Praze, Brně a Olomouci kvůli drahému bydlení jedny z nejvyšších z měst střední a východní Evropy
27.1.2022 - V českém hlavním městě by chtěl žít kde kdo. Ne každý na to ale má. Aktuální data statistického portálu Numbeo.com ukazují, že Pražané mají nejvyšší náklady na život ze všech 50..

Rozdělení jednoho pozemku i přisloučení části k druhému má přesná pravidla

Rozdělení jednoho pozemku i přisloučení části k druhému má přesná pravidla
26.1.2022 - Jak z důvodu deformace vlastnictví pozemků minulým režimem, tak třeba i omylem, se mohlo v minulosti stát, že pozemek byl špatně vyměřen nebo rozdělen a je třeba rozdělení opravit...

Kupujete nemovitost? Zajímejte se, zda patří do rodinné domácnosti

Kupujete nemovitost? Zajímejte se, zda patří do rodinné domácnosti
24.1.2022 - Při koupi nemovitosti nemusí být důležitý jen fakt, kdo je zapsán jako vlastník v katastru nemovitostí. Pokud se nevyjádří sám vlastník, zeptejte se ho, zda je v nemovitosti rodinná..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: vaserealitka.eu » Prodej, Rodinný dům 193m² - Medlov - Králová, okr. Olomouc

Prodej, Rodinný dům 193 - Medlov - Králová, okr. Olomouc, Ev.č.: 01070

2
4
0+
20
29
0+++

Kontaktujte makléře

Adam ŠvecAdam Švec
+420 774 167 877
[email protected]
Vaše realitka BDP s.r.o.Vaše realitka BDP s.r.o.
Radniční 32
Hranice - Hranice I-Město
+420 606 786 715
[email protected]
Cena3 955 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaMedlov - Králová
OkresOlomouc
VelikostAtypický
Plocha užitná193 m²
Plocha pozemku3.058 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1920
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Jste vícečlenná rodina nebo jenom hledáte vhodný dvougenerační dům s nezávislými byty na sobě a velkou parcelou? Jste milovník koní nebo hledáte prostor pro založení eko-farmy? Tak právě pro Vás, bych měl novinku v prodeji, která by Vás mohla oslovit.

Dům se nachází v samotném srdci obce Králová – Medlov. Po příchodu na pozemek nemovitostí Vás doslova uchvátí rozloha, která je včetně zastavěné plochy 3 058 m². Rozloha, může být do budoucna rozparcelována a zastavěna.

Jedná se o stavení, které se dříve využívalo jako zemědělská usedlost, ze které současný majitel vybudoval bydlení až pro tři rodiny, které budou bydlet nezávisle na sobě. Dům má nová okna, společně s rozvody elektřiny a vody.

V přízemí se nachází zrekonstruovaný byt o velikosti 4+1, s podlahovou plochou 95 m². Bytová jednotka je vytápěna kotlem na tuhá paliva, který zároveň vytápí byt 2+1 v 2NP. O teplou vodu se postará 200l bojler, který je pro oba byty.

Byty v 2NP mají dispozici 2+1 (64.6 m²) a 2+kk (41.6 m²). Oba jsou po rekonstrukci, avšak je zde pár detailů, které je potřeba dokončit. Majitel byty používal k dlouhodobým pronájmům, ze kterých čerpal finance k dalším rekonstrukcím na domě, ke kterým patří i zdařilé odvodnění po celém obvodu.

Pokud hledáte dům, který Vám poskytne zázemí, ať už pro podnikání nebo jste milovník koní a hledáte dostupnou nemovitost s opravdu velkým pozemkem, který do budoucna může být i stavební. Myslím si, že byste mohli mít vybráno.

Pro bližší info mě neváhejte kontaktovat, budu se těšit na prohlídku!
Adam