Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 66
BANNER NA BOKU
Realitní zpravodaj

Náklady na život jsou v Praze, Brně a Olomouci kvůli drahému bydlení jedny z nejvyšších z měst střední a východní Evropy

Náklady na život jsou v Praze, Brně a Olomouci kvůli drahému bydlení jedny z nejvyšších z měst střední a východní Evropy
27.1.2022 - V českém hlavním městě by chtěl žít kde kdo. Ne každý na to ale má. Aktuální data statistického portálu Numbeo.com ukazují, že Pražané mají nejvyšší náklady na život ze všech 50..

Rozdělení jednoho pozemku i přisloučení části k druhému má přesná pravidla

Rozdělení jednoho pozemku i přisloučení části k druhému má přesná pravidla
26.1.2022 - Jak z důvodu deformace vlastnictví pozemků minulým režimem, tak třeba i omylem, se mohlo v minulosti stát, že pozemek byl špatně vyměřen nebo rozdělen a je třeba rozdělení opravit...

Kupujete nemovitost? Zajímejte se, zda patří do rodinné domácnosti

Kupujete nemovitost? Zajímejte se, zda patří do rodinné domácnosti
24.1.2022 - Při koupi nemovitosti nemusí být důležitý jen fakt, kdo je zapsán jako vlastník v katastru nemovitostí. Pokud se nevyjádří sám vlastník, zeptejte se ho, zda je v nemovitosti rodinná..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: vaserealitka.eu » Prodej, rodinný dům 4+kk, Mírov, okr. Šumperk

Prodej, rodinný dům 4+kk, Mírov, okr. Šumperk, Ev.č.: 01069

7
12
10
11
2
8

Kontaktujte makléře

Adam ŠvecAdam Švec
+420 774 167 877
[email protected]
Vaše realitka BDP s.r.o.Vaše realitka BDP s.r.o.
Radniční 32
Hranice - Hranice I-Město
+420 606 786 715
[email protected]
Cena3 970 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaMírov
OkresŠumperk
Velikost4 pokoje
Plocha užitná110 m²
Plocha pozemku1.205 m²
Plocha dílen35 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1980
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Dnes bych Vám v nabídce představil malý a zároveň sympatický dům, který se nachází v obci Mírov, jež je proslavená jako obec s nejznámější věznicí v Česku.

Historie domu sahá do začátku 80. let, kde se na výstavbě podílela celá rodina, jak bylo tehdy zvykem. Dům je v řadovém stylu s možností rozšíření o podkrovní pokoje, které by mohly být do budoucna opravdovou přidanou hodnotou, jež zároveň rozšíří možnost bydlení.

Při vstupu do chodby si nelze nevšimnout originálních maleb od mistra Herzika z Hané, které přidávají na chalupářském stylu. Společně s klenbovými stropy vytváří příjemnou atmosféru. Dům předběhl svou dobu, jelikož obývací místnost spojená s kuchyní je dnes velice žádanou záležitostí.

V dalších místnostech zadních částí domu naleznete dětský pokoj a ložnici s okny na zahradu a do ovocného sadu, který je součástí. O vytápění se postará plynový kotel s nově vyvložkovaným komínem. Na ohřev teplé vody je namontován elektrický bojler s objemem 160 litrů.

Kamenino-hlíněný sklep je opravdovou perlou domu a podle slov majitele zde uchováte zeleninu a ovoce až několik let bez nutnosti jakékoliv péče.

Dům má rozlohu 110 m², je odvodněný, napojený na plyn, elektřinu i splaškovou kanalizaci. Elektro instalace je hliníková a stavební materiál z pálené cihly. Stropy jsou položeny na dřevěných rámech. Podlahu po celém domě tvoří parkety, místy je položena dlažba (koupelna).

Po vstupu na nádvoří vedou schody na půdu, kde jsou střecha a podkrovní prostory v původním stavu. Majitel bral zřetel na to, aby nikde nezatékalo ani se netvořila plíseň. Díky opravdu dobré péči nemusíte mít strach, že by bylo potřeba cokoliv měnit.

Pokud jste vášnivými zahrádkáři a rádi pěstujete zeleninu či ovoce, tak Vás potěším. Na veškeré nářadí budete mít opravdu dost prostoru. Naproti vchodu na půdu se totiž nachází technická místnost na veškeré zahradní pomůcky. V případě, že by nevyhovovala velikostně, tak k domu připadá i venkovní šupna o velikosti 19 m².

Máte rádi opravy motorek? Jste stolař nebo vášnivý hračička a rádi opravujete? V případě, že ano, musím Vás potěšit. K domu připadá také garáž o velikosti 16 m² se zavedenou elektřinou. Šikovný kutil tak zapojí kamna, která ji vytopí a o dlouhých zimních večerech budete mít vystaráno.

Ovocný sad patřící k domu je starý již několik desítek let. Stromy jsou převážně ovocné a každoročně rodí opravdu velké množství ovoce – třešně, meruňky, švestky i jablka.

V domě již nikdo nebydlí, a tudíž je možné se ihned nastěhovat. Majitelé zde stále udržují teplotu, aby se vyhnuli problémům spojených s vlhkostí.

Pokud se Vám domeček líbí natolik, že jej chcete vidět osobně, neváhejte zavolat. Bude mi potěšením Vás provést a u případné kávičky prodiskutujeme možnosti financování.

Do té doby se mějte moc hezky a už teď se těším!
Adam

Soubory ke stažení