Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 65
BANNER NA BOKU
Realitní zpravodaj

Hypotéky se sazbou pod 2 procenty jsou již minulostí

Hypotéky se sazbou pod 2 procenty jsou již minulostí
23.6.2021 - Sazby hypoték v květnu dál rostly. Své sazby zvýšila Česká spořitelna, Hypoteční banka, ČSOB, mBank, Equa bank, UniCredit Bank a Raiffeisenbank plus oběma směry upravila sazby Sberbank a..

Proč je lokalita tak důležitým faktorem ke stanovení správné ceny nemovitosti?

Proč je lokalita tak důležitým faktorem ke stanovení správné ceny nemovitosti?
22.6.2021 - Na cenu nemovitosti má lokalita velmi podstatný vliv. Stačí, když zanedbaná městská čtvrť dostane nový kabát a cena bytů vzrůstá. Příkladem mohou být některé pražské čtvrtě nebo brněnské..

Darování nemovitosti s příkazem omezuje dispoziční práva vlastníka

Darování nemovitosti s příkazem omezuje dispoziční práva vlastníka
21.6.2021 - Je možné darovat nemovitost a stanovit si podmínku, že ji obdarovaný nikdy neprodá? Co se stane, když dárce zemře? Končí tím tato podmínka nebo pokračuje dále a v případě dědictví..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: vaserealitka.eu » Prodej, rodinný dům, Slavkov pod Hostýnem

Prodej, rodinný dům, Slavkov pod Hostýnem, Ev.č.: 00893

1
2
3
4_2
4_3
5

Kontaktujte makléře

Michal MiškoMichal Miško
+420 777 988 200
[email protected]
Vaše realitka BDP s.r.o.Vaše realitka BDP s.r.o.
Radniční 32
Hranice - Hranice I-Město
+420 606 786 715
[email protected]
Cena4 590 000 Kč
Majitelé si vyhrazují právo v případě více zájemců zvolit nejvýhodnější nabídku, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaSlavkov pod Hostýnem 77
OkresKroměříž
Velikost4 pokoje
Plocha užitná110 m²
Plocha podlahová110 m²
Plocha pozemku605 m²
Plocha zastavěná149 m²
Plocha zahrady456 m²
Užitná plocha přízemí110 m²
Počet podlaží1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Pokud hledáte ruch velkoměsta, bohužel Vás zklameme, tato nabídka není pro Vás. Tato nabídka si získá ty, co nechtějí budovat, ale nastěhovat se do nového a v blízkosti domova chtějí objevovat krásná panoramata přírody Hostýnských vrchů a nadechnout se čistého vzduchu. Dům se nachází v obci Slavkov pod Hostýnem sousedící s městem ohýbaného nábytku - Bystřicí pod Hostýnem, kam je zajištěno pravidelné autobusové spojení. Dále v obci naleznete mateřskou školu společně s prvním stupněm základní školy, hostinec a potraviny. Svým půdorysem 15 x 9,9 metrů a dispozicí 4+kk (obývací pokoj s kuchyní 34 m2, ložnice 18 m2, 2x dětský pokoj 17 m2) Vám dům nabídne dostatek prostoru pro rodinu a přilehlá zastřešená terasa prostor pro letní grilování s přáteli. Dům v současné době prochází rozsáhlou rekonstrukcí, kdy po dokončení budou v domě hotovy finální povrchy podlah, výmalba, dveře, vytápění včetně plynového kondenzačního kotle, koupelna včetně zařizovacích předmětů. Vně domu bude dokončeno zateplení obvodového pláště včetně barevné omítky, zastřešení terasy a příprava "kufru" pro parkovací místo a příchod k domu. Více informací o provedených rekonstrukcích a mnoho dalšího obdržíte na osobní prohlídce. V případě vyššího počtu zájemců o koupi si majitelé vyhrazují právo na výběr nejvýhodnější nabídky.