Prodej, pozemek pro rekreační výstavbu, Dolní Bušínov, okr. Šumperk

Zábřeh 1410
Cena pozemku
1 321 000 včetně provize
Kontakt makléře
Adam Švec
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Dobrý den,
hledáte stavební pozemek pro rekreační výstavbu v lokalitě, ze které doslova srší klid a odpočinek? Ano přátelé, tak právě takový nám zamířil do nabídky. Jedná se o lokalitu Dolní Bušínov, které se také říká Bozeňov nebo Bozák. Tato lokalita je známá pro svoji přírodu, klid, wellness hotel, pohodu a je vyhledávaná víc než Špindl.
Pozemek, který je naprosto perfektně umístěný v severní části obce a budou Vás tady sledovat snad jen srnky a veverky. Pozemek je v poslední v řadě, orientovaný do lesů, částečně zkosený, a proto se nabízí chata s terasou, ze které budete mít krásný výhled do přírody.
Rekreaci Vám zpříjemní wellness hotel, který poskytuje wellness i pro neubytované, takže saunu a vířivku, budete mít doslova pod kopcem a pokud to spojíte s výtečnou kuchyní, budete mít nebe na zemi.
Nedaleké město Zábřeh nabídne vše, co budete potřebovat. Pozemek je napojený na vodu ze studny, kanalizaci a elektřinu, kterou stačí jen přihlásit. Vzduchem vedený internet zde budete chytat naprosto běžně v dostatečné kvalitě na Netflix nebo Disney Channel pro Vaše děti.
O prohlídku si neváhejte zavolat dříve než to udělá někdo jiný a v případě zvýšeného zájmu si majitel dovolí upřednostnit nejvyšší nabídku.
Budu se těšit na osobní prohlídku.

Parametry nabídky

Lokalita
Parcela769/14
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky1410
Datum aktualizace13.02.2023
Umístění objektuCentrum obce
VybavenoNe
ElektřinaElektro - 230 V
Inženýrské sítěElektřina
DopravaSilnice, MHD, autobus
KomunikaceNeupravená
Rozměry - délka31
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2831
VodaVoda - studna
OdpadČOV pro celý objekt
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
*
phone: lname: fname:
Navigovat k místu