Prodej, rodinný dům, Lipová-lázně, okr. Jeseník

Cena domu
4 290 000 včetně provize
Kontakt makléře
Adam Švec
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Hledáte opravdu nadstandardně velký rodinný dům, který ubytuje velkou rodinu, nebo hledáte nemovitost, ze které uděláte až 3 na sobě nezávislé apartmány, které zajistí Váš doživotní příjem.
Takový dům se nám dostal do nabídky a dovolte mi, abych Vám jej v rychlosti představil. Na kamenném základu stojí cihlový dům o dispozici 7+2 s garáží, o celkové užitné ploše 284.4 m2, a podlahové ploše 208 m2, který umožňuje rozšíření o sklepní prostor jakožto plnohodnotný apartmán bude útočištěm pro ty, kteří nechtějí moderní mini domy nebo se jednoduše nespokojí s malometrážním bytem.
Dům procházel v posledních letech mnohými rekonstrukcemi. Proběhla zde rekonstrukce koupelny ve 2.NP, plynového kotle, který je rok starý, zateplení a novou fasádou, před dvaceti lety okna proběhla i výměna oken, která jsou již plastová dvojskla.
Historie tohoto domu je poměrně barevná, dům sloužil nejprve jako rodinný dům, který se následně rozrostl o cukrárnu a pekárnu, kterou majitelé provozovali dlouhé roky.

Elektroinstalace je částečně zrekonstruovaná a je zde nové vodovodní potrubí s odpady v plastu.
První nadzemní podlaží má 3 pokoje a kuchyni, takže je plnohodnotné a souběžně je možné jej okamžitě využívat.
Druhé nadzemní podlaží, je částečně zrekonstruováno a je osazeno sádrokartonovými stropy. Souběžně s rekonstrukcí druhého patra probíhala i rekonstrukce střechy, je zde osazena novější krytina a parofolie, která splňuje dnešní standardy rekonstrukcí.
Zahrada vč. zastavěné plochy má 744 m2, je orientovaná na západ a celou ji „zakrývá“ dům. Soukromí zde budete mít opravdu perfektní a občasná koupačka v potoce Jesenické přírody či zimní otužování budete mít jako na dlani. Hranice CHKO Jeseníky, je v těsnosti za domem tudíž Vás do budoucna nebude, jakkoliv omezovat na případné rekonstrukci.
Obec Lipová-lázně je velice dobře vybavenou obcí, která poskytne výborné autobusové a vlakové spojení prakticky kamkoliv. Fauna park, který vám ukáže exotické, zvířecí kousky. Výborná pizzerie Vanessa zajistí super pizzu, lepší než v kdejakém větším městě základní školu a město Jeseník má veškerou vybavenost od marketů, elektra, kaváren a vyhlášených lázní. Schrothovy lázně, které se nachází přímo v obci, jsou neustále aktivní a také nově zrekonstruovaný hotel Lípa, který vaří perfektní italskou kuchyni.
K prodeji máme zpracovaný energetický štítek a veškeré platby za zálohy.
Pokud Vás nemovitost zaujala natolik, že byste ji rádi viděli osobně zavolejte nebo napište a budu se velice těšit na osobní prohlídku.

Parametry nabídky

Lokalita
Uliceskryto
č. domovní / č. orientační316
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky1783
Datum aktualizace17.06.2024
Poloha objektuřadový
Druh objektuSmíšená
Dispozice1 pokoj
VybavenoČástečně
Zastavěná plocha m2276
Užitná plocha m2284
Plocha parcely m2744
Počet podlaží objektu2
Celková podlahová plocha m2208
Počet parkovišť
Počet garáží1
ElektřinaElektro - 230 V
ZástavbaObytná
TelekomunikaceTelefon, internet
SítěSatelit
TopeníLokální plynové
DopravaVlak, silnice, MHD, autobus
KomunikaceAsfaltová
Plocha zahrady m2468
Podlaží podzemní1
Popis domu
KategorieDomy
Druh domuRodinný dům
Typ domuPřízemní
Stav domuDobrý
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaE - Nehospodárná (příloha)
Vyhláška264/2020 Sb.
Spotřeba183 kWh/m² za rok

Kontaktujte nás

*
*
*
*
fullname: lname: email: fname:
Navigovat k místu