Prodej, rodinný dům, Olšany u Prostějova, okr. Prostějov

Cena domu
4 250 000 včetně provize
Kontakt makléře
Adam Švec
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Rodinný dům v řadové zástavbě, zajímavé lokality města Olšany u Prostějova, který má blízko dálnici, ale není slyšet ani náznak toho, že ji máte doslova na dosah ruky.
Historie tohoto domu sahá zhruba do roku 1880, jedná se o zděný dům, který je z části vepřovice/cihla a je po rekonstrukci interiérů. Čistě cihlová, je pouze hospodářská budova. Současná dispozice 3+1, má rozlohu 90 m2, ale nabízí se zde možného rozšíření o druhé patro, které má dostatek prostoru (cca 80 m2) na případné další dva pokoje či ložnici a menší pokojíčky pro děti.
Dům prošel rekonstrukcí interiérů, od podlah přes zdi, izolaci a okna. Okna, která jsou v domě osazena mají stáří 14 let a jsou to plastová dvou-skla. Rozvody elektřiny jsou nové, tudíž měděné. Zdi, jsou rekonstruovány taktéž, byly osekány a znovu „nahozeny“, tudíž tato rekonstrukce Vám nebude dělat potíž. Odvodnění, je z přední strany domu.
Podlahové vytápění je umístěno na dlažbě, která je v kuchyni, koupelně a předsíni. Podlahy jsou v domě rekonstruované, zaizolované a zateplené základní izolační vrstvou. Dětský pokoj a ložnice jsou průchozí, avšak do budoucna je možnost rozšíření pokojů o půdní prostor, který se pro toto vyloženě nabízí.
Vytápění je řešeno kondenzačním, plynovým kotlem, který doplňuje krb s výměníkem, který je napojen na radiátory. Odpady a napojení jsou v plastových trubkách, vodovodní potrubí taktéž. Studna je napojena na koupelnu, a tak na těchto výdajích ušetříte. Voda z řádu je napojena na kuchyni.
Elektřina má denní a noční proud, což určitě oceníte při zvýšeném obsazení domu. Největší rekonstrukce probíhala mezi lety 2007-2009. Střešní krytina je taktéž vyměněna za plech, který by měl sloužit několik dalších desítek let.
Zahrada je rozdělena na část sadu a část pro odpočinek či posezení. Pergola, která je vestavěná má rozměr 21.7 m2. Vjezd má rozměr 52.6 m2, a spolehlivě se zde vlezou dvě auta za sebou, tudíž o parkování nebudete mít nouzi.
Z bývalé hospodářské budovy, majitelé zbudovali plnohodnotnou garáž a z kravínů prostory pro uchovávání sezónních věcí. Dům je také částečně podsklepen, jsou zde dva sklepy, které Vám nabídnou stabilní teplotu a brambory vydrží celou zimu.
Pokud by Vás tento dům zaujal, zavolejte nebo napište.

Parametry nabídky

Lokalita
Uliceskryto
č. domovní / č. orientační
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky1679
Datum aktualizace16.01.2024
K dispozici od15.01.2024
Poloha objektuřadový
Druh objektuCihlová
Umístění objektuCentrum obce
Dispozice4 pokoje
VybavenoČástečně
Zastavěná plocha m21015
Užitná plocha m290
Plocha parcely m21360
Počet podlaží objektu2
Počet parkovišť2
Plocha garáže m210
Počet garáží1
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
OstatníPlot
StavbaOstatní
TelekomunikaceInternet
TopeníLokální plynové, lokální tuhá paliva
DopravaDálnice, silnice, MHD, autobus
KomunikaceAsfaltová
Počet bytů1
Plocha sklepů m228
Počet sklepů2
Plocha dílen m285
Datum nastěhování15.01.2024
Popis domu
KategorieDomy a vily
Číslo podlaží v domě
Druh domuRodinný dům
Typ domuPřízemní
Stav domuPo rekonstrukci
VodaVoda - zdroj pro celý objekt, Voda - studna
OrientaceJihovýchod
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaF - Velmi nehospodárná (příloha)
Vyhláška264/2020 Sb.
Spotřeba241 kWh/m² za rok

Kontaktujte nás

*
*
*
*
fullname: email:
Navigovat k místu