Prodej, stavební pozemek 1201 m2, Hynčice pod Sušinou

Cena pozemku
4 075 500 včetně provize
Kontakt makléře
Adam Švec
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Hledáte pozemek, na kterém můžete začít hned stavět? Který je současně na klidném místě obce Hynčice pod Sušinou, má vyřešený projekt, který je součástí ceny a také již současný majitel řeší stavební povolení, které bude po dořešení součástí kupní ceny?

Přesně takový, bych Vám rád odprezentoval. Pozemek o velikosti 1201 m2, se rozprostírá na celkově třech pozemcích, na kterých je již zpracovaný projekt dvouchaty, která má být zapuštěná do svahu.

O celkovou architektonickou studii se postaral architekt Tomáš Kupka včetně řešení vodního zdroje a odpadů. Koncepčně je chata řešena tak, aby vytvářela útulné a pohodové místo pro relaxaci a odpočinek. Toho je docíleno jak kompaktností celého objektu, tak i použitím dřeva na fasádě, což stavbě dodává teplý a přívětivý vzhled.

Objekty jsou dále chráněny "černou skořápkou" z plechové krytiny, která nejenže esteticky dotváří celkový vzhled, ale má i praktický účel. Tato ochranná vrstva by měla lépe odolávat silným povětrnostním vlivům, které jsou typické́ pro horskou oblast, a tím přispívá k dlouhodobé udržitelnosti a trvanlivosti celého objektu.

Objekty jsou dále vzájemně posunuty, což nejenže lépe definuje hmotu objektů a poskytuje jim výraznější tvarový charakter, ale zároveň díky tomuto uspořádání mají uživatelé jednotlivých jednotek více soukromí. Celý objekt ale zůstává kompaktní, což přispívá k jeho funkčnosti a ekonomičnosti.

Zdroj vody je řešen vlastní studnou a odpady budou řešenu čističkou odpadních vod nebo jímkou. Současný majitel je již v procesu vyřizování stavebního povolení, které by mělo být vyřešeno do konce roku 2024.

Obec Hynčice pod Sušinou je doslova přes kopec od střediska Dolní Morava, které je v poslední době opravdu vyhlášené, zejména kvůli lyžování, wellness hotelů. Lanovka je od místa pozemku vzdálená do 400 m, cyklotrasa je hned u pozemku a vysokorychlostní internet přes CETIN, vede přímo na hranici.

Pro bližší informace zavolejte či napište. Budu se velice těšit a brzy naviděnou.

Parametry nabídky

Lokalita
Parcela1055/1
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky1804
Datum aktualizace19.06.2024
Umístění objektuKlidná část obce
ElektřinaElektro - 230 V
Inženýrské sítěElektřina
DopravaSilnice, autobus
KomunikaceAsfaltová, neupravená
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21201
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
*
fullname:
Navigovat k místu