Prodej, stavební pozemek 1620 m2, Hnojice, okr. Olomouc

Hnojice 1733
Cena pozemku
2 595 000 včetně provize
Kontakt makléře
Adam Švec
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Pokud hledáte delší dobu stavební pozemek, ale nebaví Vás ty klasické, malé pozemky bez duše v satelitních přístavbách za městem, tak si myslím, že toto je adept, který by mohl splňovat veškeré požadavky, současné náročné doby.

Stavební pozemek v malebné vesničce Hnojice, která má lehce pod 500 obyvatel, je nyní k prodeji. Jeho velikost je 1620 m2, což je opravdu slušná porce pozemku, která rozhodně nebude klást meze jakémukoliv vyžití.

Jedná se o bývalý grunt, který majitelé nechali na své náklady odklidit a kompletně vyčistit od všeho, co by do budoucna mělo znemožňovat výstavbu.

Pozemek má v nejdelším bodě délku rovných 100 m a šířku okolo 16 m, což by mělo zajišťovat dostatek prostoru pro výstavbu rodinného domu s parkovacími místy před domem, současně také místo na bazén, garáže, dílnu či vlastní wellness zónu.

Sítě lemují kraj pozemku, vodovod je již přivedený, Cetin je přímo u pozemku, což je ohromné plus hlavně pro práci z domu. Kanalizace je jednotná (na dešťovku i splaškový odtok), a také vede hned u pozemku.

Územně plánovací informaci, vám poskytnu společně s vyjadřovacími dokumenty k elektřině, vodě, plynu, odpadům a Cetinu na svých webových stránkách.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresOlomouc
Parcela582/6
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky1733
Datum aktualizace26.03.2024
Umístění objektuKlidná část obce
VybavenoNe
ElektřinaElektro - 230 V
Inženýrské sítěVodovod, kanalizace, elektřina
DopravaSilnice
KomunikaceAsfaltová
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21620
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
*
fname: phone: fullname:
Navigovat k místu