Prodej, stavební pozemek, Václavov, okr. Bruntál

Cena pozemku
1 370 250 včetně provize
Kontakt makléře
Adam Švec
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Vítejte ve městě Václavov u Bruntálu, kde se nachází jedinečná příležitost pro vaši rekreační výstavbu. Nabízíme vám pozemek o rozloze 725 m², který je připraven pro realizaci vašich snů o vlastním rekreačním domě. Tato lokalita je jedinečná nejen díky svému klidu a krásné přírodě, ale také díky své strategické poloze.
Václavov u Bruntálu je městem, které je známé svým čistým vzduchem. Skutečně se jedná o místo, kde se můžete těšit na svěží a revitalizující vzduch, což je vzácné a ceněné v dnešní době. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří hledají únik od rušného městského života a chtějí se ponořit do krásy přírody.
Jedním z hlavních lákadel tohoto pozemku je jeho blízkost na sjezdovku Čerťák (nástupní stanice sedačkové lanovky je ve vzdálenosti 500 m od pozemku), která je pod jedním skipasem s celým lyžařským areálem Ski Arény Karlov. Také města Karlov pod Pradědem (se Ski Arénou Karlov) a obec Malá Morávka (se skiareálem Kopřivná), je v příjemné dojezdové vzdálenosti, což je mezi lyžaři známé horské středisko nabízející široké možnosti pro turistiku, cyklistiku a další outdoorové aktivity.
Dále pak máte také možnost snadného výletu do Polska (vzdáleného hodinu), což otevírá dveře k objevování nových kultur a tradic, či stejně tak daleko do vyhlášených jesenických lázní.
Stavební pozemek se nachází v oblasti, kde zatím nezačala masivní výstavba, což znamená, že budete mít možnost vytvořit si svůj vlastní koutek ráje, přizpůsobený vašim představám a potřebám. Územně plánovací informace naleznete na našich webových stránkách, kde najdete veškeré informace o možnostech výstavby a případných regulativách.
Celková zastavitelnost pozemku činí 20 %, což znamená, že máte možnost postavit až 145 m² rekreačního domu. To vám dává prostor pro vytvoření prostorné chaty nebo chalupy, kde si budete moci užívat klidu a pohody.
Inženýrské sítě jsou v dosahu, což usnadní proces výstavby a zajistí pohodlný život na vašem novém rekreačním pozemku. Přístup k pozemku je zajištěn obecní cestou, což znamená snadnou dostupnost bez zbytečných komplikací.
Nyní je ta správná chvíle, abyste si splnili sen o vlastním rekreačním místě, kde se budete moci stáhnout od každodenního shonu a těšit se z přírodní krásy a klid. Tento pozemek vám nabízí vše, co potřebujete k tomu, abyste si vytvořili svůj vlastní ráj. Nejlepší čistý vzduch, nezkažená příroda a neomezené možnosti relaxace a aktivit čekají na vás.

Parametry nabídky

Lokalita
Parcela1166/51
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky1603
Datum aktualizace15.06.2024
K dispozici od16.10.2023
Umístění objektuOkraj obce
VybavenoNe
Datum nastěhování16.10.2023
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2725
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
*
lname: phone:
Navigovat k místu