Prodej, stavební pozemek, Vražné - Hynčice, okr. Nový Jičín

Vražné 1550
Cena pozemku
1 600 000 včetně provize
Kontakt makléře
Jiří Dostál
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Nabízím jedinečnou příležitost vlastnit pozemek v obci Vražné, konkrétně v malebné místní části Hynčice. Tento pozemek o rozloze 1836 m² je situován v zastavěném území, přičemž jeho hlavním využitím je bydlení v rodinných domech.
Jedním z největších předností tohoto pozemku je jeho skvělá dostupnost. Sítě vodovodu a elektřiny jsou připraveny na hranici pozemku, což výrazně usnadňuje připojení a přípravu na stavbu vašeho vysněného domova. Navíc, v blízkosti se nachází exit na dálnici D1 ve směru Ostrava a Olomouc, což představuje ideální spojení s okolními městy a rychlou dostupností do pracovního prostředí.
Pro milovníky aktivního volna je tato lokalita opravdovým rájem. Nedaleko se nachází celoroční volnočasový areál HEIPARK Tošovice, který nabízí nepřeberné množství atrakcí pro všechny věkové kategorie. Od adrenalinových zážitků, jako je lanový park a bobová dráha, až po relaxaci na pláži u jezera. Pro rodiny s dětmi je toto místo skutečným rájem, kde mohou strávit nezapomenutelné chvíle.
Pokud vás tento pozemek zaujal a rádi byste získali další informace, neváhejte se obrátit na makléře. Ten vám ochotně poskytne veškeré potřebné informace a pomůže vám naplánovat vaši budoucnost v této malebné lokalitě. Nezmeškejte příležitost a staňte se majitelem tohoto pozemku, který nabízí ideální kombinaci klidu, přírody a pohodlí moderního života.

Parametry nabídky

Lokalita
Parcela386/1
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky1550
Datum aktualizace15.12.2023
K dispozici od01.01.2024
Umístění objektuKlidná část obce
VybavenoNe
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
Inženýrské sítěVodovod, elektřina
DopravaDálnice, silnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Datum nastěhování01.01.2024
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21836
VodaVoda - dálkový vodovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
*
fname:
Navigovat k místu