Prodej, vinařství, Mutěnice, okr. Hodonín

Mutěnice 01018
Cena objektu
11 000 000 Včetně provize, poplatků a právního servisu. včetně provize
Kontakt makléře
Tomáš Bušek
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Prodej vinařství v nejznámější vinařské oblasti v Mutěnicích pod Dubňanskou horou. Vinohrad, sklípek, penzion, další ubytování nad sklípkem, výroba, parkování a vše co k takovému vinařství patří, je nyní celé k mání. Nový majitel nemusí být vinař, ale může využít tento soubor nemovitostí investičně jako pronájem ubytování nebo pro svou rekreaci, přitom vinohrad může pronajmout. Pokud by se, ale přesto chtěl jako vinař realizovat, tak je zde vše ke kompletnímu provozu připraveno. Vše se rozkládá na pozemcích o celkové výměře 5230 m2.
Soubor nemovitostí se skládá z:
Penzion, který byl postaven v roce 2010, cihlová budova o 2.NP, kdy v 1.NP (39 m2) se nachází vybavená výrobna, technická místnost, výlevka a v 2.NP (38 m2) jsou 2 pokoje, kuchyně, koupelna s WC, to vše o ubytovací kapacitě 7 osob.
Sklípek s ubytováním, který byl postaven v roce 2007, cihlová budova o 3.NP a 1.PP, kdy v 1.PP (37 m2) se nachází vinný sklípek, v 1.NP (27 m2) posezení a bar, v 2.NP (33 m2) pokoj, kuchyně, chodba a WC a v 3.NP (28 m2) dva pokoje, koupelna s WC a výstup na terasu (5 m2). Ubytovací kapacita je zde až 9 osob.
Obě stavby jsou postaveny na pozemku o velikosti 443 m2, společně se zpevněným parkovacím stáním pro 5 automobilů a posezením. Obě stavby se prodávají plně vybavené nábytkem. Budovy jsou připojeny na elektřinu, vodovod a každá má vlastní jímku. Vytápění zajišťuje krb v budově se sklípkem a v obou objektech jsou dále elektrické přímotopy.
A celý soubor nemovitostí uzavírá navazující vinice a ovocný sad o výměře 4787 m2, kde se nachází odrůdy vína – Chardonnay, Frankovka, Irsai Oliver, Rulandské šedé, Müller Thurgau, Pálava a mnoho dalších. Na konci vinohradu je ovocný sad, kde se nachází švestky, meruňky, hrušky, třešeň a višeň. Dále se na vinici nachází šopa na nářadí jako technické zázemí.
Nejznámější vinařská stezka, velmi oblíbená lokalita pro dovolené, degustace, firemní večírky, výlety, rozhledna Vyšicko za rohem, cyklostezky, neopakovatelná atmosféra Jižní Moravy, vinohrad, ovocný sad, penziony, sklípek, výrobna, parkování, a hlavně víno, to vše dělá z této nabídky atraktivní příležitost pro vaši budoucí investici. Podívejte se na video prohlídku, která nabízí souhrn toho nejdůležitějšího a já se na vás budu těšit na prohlídce vinařství v Mutěnicích.

Parametry nabídky

Lokalita
Uliceskryto
č. domovní / č. orientačnískryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky01018
Datum aktualizace17.02.2023
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Umístění objektuOkraj obce
Zastavěná plocha m2443
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
OstatníBezbarierový přístup
StavbaOstatní
ZástavbaRekreační
SítěOstatní
TopeníLokální elektrické
DopravaVlak, silnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Plocha nebytových prostor m2108
Podlaží podzemní1
Popis objektu
Stav objektuVelmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
*
lname: fname: phone: fullname:
Poloha zadaná inzerátem je obec