Služby

Jak jste se již mohli dočíst v sekci O nás, odlišujeme se od konkurence hlavně nadstandardním a lidským přístupem ke každému klientovi, tak na to navazují i nadstandardní služby, které pro naše klienty děláme. Je naším velkým přáním, aby jste i vy od nás odcházeli ne jen spokojení, ale nadšení a kdykoliv se na nás zpětně Vy či Vaši známí mohli opět obrátit.
Nyní si pojďte dopřát komfort, kterým vás zahrneme, pokud se rozhodnete spolupracovat s těmi pravými, s Vaší realitkou.

V jaké fázi je dobré nás prvně kontaktovat?

Pokud jste ve fázi, kdy zvažujete prodej a brouzdáte po internetu a hledáte informace a snažíte se například nastavit správnou tržní cenu. To je ta pravá chvíle na kontakt s námi, neboť první schůzka s námi je pouze o informacích, které vám dáme zcela zdarma. Schůzka je vám prospěšná v tom, že zjistíte, jaké specifika bude prodej vaší nemovitosti mít, a také vám objektivně poradíme tržní cenu – alfa a omega prodeje nemovitosti.

Po schůzce si dáte čas, a sami se rozhodnete pro případnou spolupráci s námi.

S čím vám naše realitní kancelář pomůže?

Prodej a pronájem nemovitosti Nemovitost prodáme rychle a za nejlepší tržní cenu! U jiných zázrak, u nás STANDARD! Více informací Koupě nemovitosti za hotové Koupíme od Vás Vaši nemovitost přímo až za 90% tržní ceny IHNED a bez starostí! Více informací Financování a pojištění Náš hypoteční specialista pro Vás vše zařídí, díky nezávislé spolupráci s bankami a pojišťovnami napříč ČR! Více informací Další služby Zařídíme všechny potřebné formality od znaleckého posudku až po přepis energií. Pro vás celý prodej proběhne bez starostí a stresu. Více informací

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás

*
*
*
email: phone: fname: fullname: