Po neúspěšném prodeji s jinou RK, jsem narazila na mladého, sympaťáka, který svou práci dělá srdcem a všechno šlo, úplně jinak než jsem si dokázala představit.

Pana Švece, jsem neznala, tak jsem si říkala ''zase další realiťák'', ale opak byl pravdou. Po chvilce, na první schůzce jsem zjistila, že je to úplně jiný přístup než to, co jsem do té doby zažila. Tak bezstarostný prodej bytu v Zábřeze, jsem opravdu nečekala. Když jsem sama byt koupila, tak makléř, co jej prodával nám nezařídil ani přepis na katastru, natožtak úhradu advokátní smlouvy nebo vkladu na katastr, jako to bylo u pana Švece.

S panem Švecem a panem Miškem šlo všechno, jako po másle, byla jsem pouze informována o průběhu a nemusela se o nic starat, ani nikam jezdit - na podpis kupní smlouvy, totiž přijela usměvavá kolegyně Iva, která měla všechno do předu nachystané a tak byl podpis jenom formalitou.

Kvalita práce, společně s bezstarostností, zároveň v přátelském duchu se dnes moc nevidí. Jsem opravdu ráda, že jsem narazila na tyto profíky, protože čas, který mě stál vyřizování při nákupu, bych si nemohla dovolit obětovat.

Jednoduše paráda, vstřícnost, laskavost a opravdová podpora, ikdyž jsem potřebovala řešit nezbytné v neděli večer - to se jednoduše nevidí.

Moc Vám děkuji a budu se těšit na další spolupráci!